Czasopisma językowe

Cennik i płatności

Cena prenumeraty w formie tradycyjnej wraz z nagraniem audio w formacie mp3 oraz dodatkowymi materiałami i kosztami przesyłki wynosi 89,90 zł.

W przypadku zamówienia co najmniej pięciu prenumerat tego samego czasopisma i na ten sam adres odbiorcy cena jednostkowa prenumeraty wynosi 54,90 zł.

Cena prenumeraty w wersji elektronicznej bez możliwości druku oraz z nagraniem audio w formacie mp3 i dodatkowymi materiałami wynosi 59,90 zł.

Prenumeraty można zamawiać za pośrednictwem księgarni internetowej www.ettoi.pl lub wysyłając email na adres magazines@ettoi.pl.

Uwaga! Jedyną formą płatności za prenumeratę jest przedpłata (realizowana jako przelew na konto lub za pomocą kanałów płatności). Nie ma możliwości zapłaty za prenumeratę za pobraniem, chyba że razem z prenumeratą klient zamawia inne książki lub materiały edukacyjne (w tej sytuacji odpłata za czasopismo zostaje pobrana przez pocztę lub firmę kurierską wraz z kwotą należną za pozostałe zamówione publikacje, a subskrypcja zostaje uruchomiona po przekazaniu środków na konto wydawnictwa).

Szkoły, firmy i instytucje chcące dokonać przedpłaty na prenumeratę mają możliwość otrzymania faktury pro forma.